Farmasi Ürün Tanıtımları

Farmasi Cilt Lekesi Giderici Seri White Correct

Farmasi Dr.C Tuna White Correct Serimiz Yeniliklerle Dolu!

Özel Ambalajı ve yeni ek ürünleri ile karşınızda.

  • DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Sabun 100 g
  • DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici 100 ml
  • DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Tonik 225 ml
  • DR.C.TUNA Koyu Leke Giderici Serum 30 ml
  • DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Krem SPF 22 75 ml
  • DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Göz Balmı 15 ml

1.Adım Temizleme (Sabun): 

DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Sabun Cildi mükemmel bir şekilde temizler.Kirlerden arındırır.Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.Günde 2 kez Sabah & Akşam kullanımı tavsiye edilir.

2.Adım (Tonik) : 

DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Tonik Cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur.Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.

Kullanımı: Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif tamponlama yöntemi ile nazikçe bastırarak uygulayınız.Günde 2 kez Sabah & Akşam kullanımı tavsiye edilir.

3.Adım (Serum) : 

DR.C.TUNA Koyu Leke Giderici Serum Düzenli kullanımda cilt tarafından emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünümünü azaltmada yardımcı olur..Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır. Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel formülü gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını eşitlemede yardımcı olur.

Kullanımı: Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin.2.-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak dairesel hareketlerle tüm yüzünüze uygulayınız. Sabah & Akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir.Gün içinde üzerine mutlaka UV Koruma Filtreli DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Krem uygularak cilt korunmalıdır.

4.Adım (Krem) :

DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Krem , yenilenen özel formülündeki UV Koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler.Kum zambağı , yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

SONUÇ: UV ışınlarına bariyer oluşturmaya ve güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye yardımcı olur.Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, hafif yapısıyla ciltte kolayca emilir.

Kullanım Önerisi: Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.Günde 2 kez Sabah & Akşam kullanımı tavsiye edilir.

5.Adım (Göz Balmı) :

DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Göz Balmı ,Kum zambağı ve  yosun özleri içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Göz çevrenizdeki ince çizgilerin , Koyu halkaların ve torbalanmaları’nın görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Kullanımı: Ürünü yeterli miktarda (1 mercimek tanesi tek göz için) parmak ucunuza sıkın. Göz altlarınıza göz çukurlarınıza nazikçe masaj yaparak uygulayınız.Günde 2 kez Sabah & Akşam kullanımı tavsiye edilir. Göz ile direkt temasından kaçının.

6. Adım (Peeling) : DR.C.TUNA Cilt Aydınlatıcı Peeling Etkili Temizleyici, özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınız ile yüzünüz arasında nazikçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınız’ın kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Kullanımı: Cildi sabunla temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün.Ürünü parmak uçlarınız ile masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz.Haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

Farmasi Üyelik Formu
Ürünlerimizi Katalog fiyatından -30 indirimli almak için kayıt olun. Tel,Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı Yanatma Farmasi Platin Müdürü

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Müdürü, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Farmasi Kataloğu

katalog
WhatsApp Whatsapp İletişim